משלוח חינם בקנייה של 2 יח' ויותר

איך להיפטר מכינים?

אין אחד שלא מצא את עצמו במרוצת השנים נדבק בכינים, אם יש משהו אחד שנוכל להסכים עליו פה אחד הוא שכולנו לא אוהבים את אותם כינים ורוצים להיפטר מהם כמה שיותר מהר. לרוב, הכינים יתפסו אותנו ברגע שהכי לא ציפינו להם ותמיד יעשה רושם שהם פה כדי להישאר. 

כיום ישנם מגוון של דרכים בכדי להיפטר מכינים, חלקן כוללות שימוש בחומרים כימיים ואילו דרכים כוללות שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לאדם ולסביבה. אנו מאמינים שיש לכם כמות בלתי מבוטלת של שאלות, אנשי המקצוע של לייס אאוט החליטו לעשות לכם מעט סדר.

מה הן כינים?

לפני שנתחיל לדבר על הדרכים האפשריות להיפטר מן הכינים מוטב שנבין מי אלו אותן כינים שהגיעו לבקר. כאשר אנחנו מדברים על כינים אנו מדברים על חרקים קטנים אשר מתקיימים ואף ניזונים במהלך חייהם דרך מציצה של יונקים ועופות. כיום אנו רואים מגוון רחב של כינים כאשר הכינים הפופולריות ביותר אותם אנו בני האדם פוגשים הן כיני הראש. לרוב כיני הראש הן בגודל של בין 2-4 מ”מ והצבע שלהם יהיה בין אפור לחום בהיר בהתאם לסוגם, מינם וגודלם.

כיצד נדבקות כינים לשיער?

אנשים רבים נוטים לחשוב כי הכינים עפות וקופצות מפונדקאי אחד לאחר אך מדובר במחשבה מוטעית מן היסוד. כינים אמנם אינן עפות מראש לראש אך מצליחות לעבור בקלות מאדם אחד לאדם אחר באמצעות מגע יום-יומי ושאר חפצים משותפים. 

אנו רואים לא מעט כינים עוברות מאדם אחד לשני דרך חיבוקים, נשיקות, שימוש במגבות וכלי רחצה משותפים, שימוש בבגדים משותפים וסביבה דחוסה ולא סטרילית. על מנת לסייע במניעת הדבקה של כינים אנו ממליצים להימנע ממקומות לא סטריליים, שימוש בכלי רחצה משותפים, מגבות, כובעים ועוד.

מה הם הסימנים להידבקות בכינים?

יש לאחד מחברי המשפחה ו/או הילדים בגן של הילד שלכם כינים ואתם תוהים האם גם אתם ו/או ילדיכם נדבק בכינים? הסימן המחשיד העיקרי לשם המצאות כינים הוא גירוד אשר מתאפיין בגירוד בקרקפת ו/או מאחורי האוזניים. 

הכינים נושכות ומוצצות את העור וכתוצאה מכן נוצרת תגובה אלרגית לרוק שלהן בזמן המציצה – מה שגורם לתחושת הגרד המוכרת. זהו למעשה הסימן העיקרי, אך יחד עם זאת בהנחה ויש חשד כי מישהו קרוב אלינו נדבק בכינים אנו מציעים להעביר מסרק כינים ייעודי על הראש לשם בדיקה מאחר ולא תמיד מופיע גרד כאשר ישנם כינים.

כיצד ניתן להיפטר מכינים ללא שימוש בחומרים כימיים?

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע על מגוון רחב של מוצרים לטיפול בכינים אשר מכילים כימיקלים, חשוב לציין כי אותם כימיקלים, למרות היותם בטוחים לשימוש בבני אדם, הם בסופו של דבר חומרים כימיים שקטלניים לכינים אבל בכמויות גדולות עלולים להיות מסוכנים גם לאדם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של תכשירים אשר למרות היותם מאושרים לשימוש מכילים חומרי הדברה ויכולים לפגוע ולגרום למחלות ואף לתגובות אלרגיות בעור. בין החומרים אותם אנו רואים ניתן למצוא – בוטוסקיד, קרבריל, מלטיון ו-פרמתרין.

לכן ההמלצה שלנו היא לבדוק שאתם עובדים ורוכשים אך ורק מוצרים אשר נחשבים ידידותיים לסביבה ולאדם באותה הנשימה ואינם מכילים כימיקלים, יחד עם זאת חשוב לציין כי היעילות של חומרים ידידותיים לסביבה משתנים מאדם לאדם וממוצר אחד למוצר אחר לכן חשוב לרכוש מחברה המתמחה בפתרונות לא כימיים לכינים.

אילו אמצעים טבעיים משמשים למניעת חזרת הכינים?

הלכה למעשה תוכלו למצוא כיום עשרות דרכים ואמצעים טבעיים למניעה ואף להשמדה של הכינים הקיימות, ריכזנו עבורכם מספר אמצעים טבעיים בהם תוכלו לעשות שימוש לשם טיפול יעיל ונכון:

  • מניעת כינים באמצעות שמנים ייעודיים – כיום נוכל למצוא מגוון רחב של דרכים בהם ניתן לטפל בכינים, דרך שכיחה לטיפול בכינים בצורה טבעית היא באמצעות שימוש בשמנים ייעודיים. לדוגמא בין השמנים הבולטים והמובילים שאנו רואים לשם מלאכה זו אנו רואים את שמן רוזמרין על כל סוגיו. אם אנו נרד לעומקם של הדברים אנו נגלה כי הכינים אינן מסוגלות להתמודד עם הריח והעוצמה של שמן רוזמרין. לכן אנו רואים במרוצת השנים מאות אלפי אנשים אשר בוחרים לסרק את השיער עם שמן רוזמרין. כמו כן אנו רואים יתרונות נוספים לשמן זה מלבד הרחקת והשמדת כינים – שיער מלא לחות וברק, ללא קצוות מפוצלים וללא כינים. יחד עם זאת אנו רואים אנשים רבים אשר מסתייגים מעט מן שמן זה מאחר והוא מפיק ריחות חזקים אשר לא כולם מתחברים אליהם.
  • מניעת כינים יחד עם מסרק כינים – אנו מאמינים שבתור ילדים יצא לכם לפגוש את מסרק הכינים כמות פעמים בלתי מבוטלת, הלכה למעשה מדובר בשנאה הגדולה ביותר של ילדים הסובלים מכינים בשיער אך באותה הנשימה באחד התכשירים היעילים והטבעיים בהם אנו יכולים להשתמש. במרוצת השנים למדנו כי מסרק כינים הוא אחד מן הכלים האיכותיים והטובים ביותר להתמודד עם הכינים. עם השנים הכינים פיתחו חסינות אל מגוון רחב של חומרים שונים אשר באים במגע עם הראש וכתוצאה מכך אנו רואים תכשירים רבים שעבדו בעבר שכלל לא עובדים היום. לכן ההמלצה שלנו היא לבצע סירוק יחד עם מסרק כינים ייעודי (מסרק כינים צפוף) כל שבועיים כבר לפני ההדבקה הראשונית על מנת למנוע ביצי כינים ו/או כינים הנמצאים בקרבת מקום. כמו כן בהנחה וההדבקה כבר קרתה אנו ממליצים לעבור על השיער מספר פעמים ביום ולאחר מכן כל שבוע על מנת להבטיח כי כל הכינים הושמדו.
  • מניעת כינים דרך הסברה נכונה – אם אתם שואלים את אנשי המקצוע של לייס אאוט חינוך והסברה נכונה על עולם הכינים לילדים וגם למבוגרים פותרת לא מעט בעיות. לרוב אנו נראה מקדם הדבקה גבוה בעיקר אצל ילדים ואנשים הנמצאים בסביבה לא סטרילית. לכן ההמלצה שלנו היא להסביר לכל אדם הנמצא בסביבה לא סטרילית ובעיקר לילדים כבר מגיל קטן שאסור בתכלית האיסור להשתמש ו/או להשאיל מוצרים של חבריהם לכיתה – החל מגומיות, מברשות, קשתות לשיער, מגבות לשיער וכובעים. כל אלו מהווים כר פורה לכינים לקפוץ ממקום למקום ולהגיע אל הראש שלכם ו/או של ילדים.
  • כביסה חמה – בהנחה והכינים כבר הגיעו לפתח ביתכם ו/או יש לכם ספק שזה מה שקרה אנו מציעים לכם לבצע טיפול מונע ורחב היקפים בבית על מנת למנוע מצבים של הדבקה קולקטיבית של כל דיירי הבית. לכן ההמלצה שלנו היא לדאוג שלכל אחד מן בני המשפחה יהיה מסרק ייעודי, מצעים ייעודים ומברשת ייעודית. כמו כן יש לכבס את כל המצעים הקיימים ב – 60 מעלות לצד כובעים ושאר מגבות במטרה להרוג את כל הכינים הנמצאים בסביבת המחייה שלנו. באותה נשימה בהנחה ומדובר על ילדים אנו ממליצים גם לכבס את הצעצועים והבובות השונות (ממליצים לבדוק את הנחיות היצרן לפני כביסה).
  • מניעת כינים באמצעות גומיות לשיער של חברת לייס אאוט – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אמצעים טבעיים לטיפול בכינים יחד עם זאת אחד השיטות הטובות והיעילות ביותר היא גומיית הכינים של לייס אאוט. גומיות אלו נחשבות מוצר מהפכני וחדש בתחום אשר יועד לטיפול ומניעה של כינים. הגומיות עשוית הרכב חומרים ייעודי אשר מטרתו לפעול לשם מניעה ואף לשם השמדה של כל הכינים הקיימים הנמצאים על שיער ראשכם ו/או על שיער הילדים שלכם.
  •  

כיצד פועלות הגומיות לשיער של לייס אאוט

הגומיות של לייס אאוט כבר מזמן הפכו לשחקן מרכזי בכל הקשור לטיפול ומניעת כינים, לייס אאוט הינה גומיה ייעודית אשר תוכננה לפרטי פרטים במטרה מרכזית – למנוע הדבקה ולשם השמדה של כינים. הגומייה ספוגה בכמה חומרים טבעיים לצד מגוון שמנים אתרים אשר מטרתם למנוע ולהרחיק הגעתם של כינים, לדוגמא – מנטה, אקליפטוס , גרניול ורוזמרין. 

כל החומרים הנמצאים על גבי הגומייה הינם חומרים שמגיעים ממקור טבעי ולא כימי. גומיות אלו נחשבות לגומיות קלות לשימוש והילד/ה לא צריך שום עזרה על מנת להשתמש בהן. הגומיות נראות כמו גומיות לשיער לכל דבר ועניין וכל מארז גומיות מגיע יחד עם 4 גומיות ייעודיות אשר מספיקות ל 15 ימים.

מדוע מומלץ להשתמש בגומיות לשיער של לייס אאוט?

גומיות לייס אאוט כבר מזמן הפכו לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל, אין זה מפתיע מאחר וגומיות אלו מצליחות לשלב בצורה מושלמת בין יעילות מירבית אשר הוכחה במחקרים מדעיים לצד דיסקרטיות ונוחות. הגומיות נבדקו ונמצאו בטוחות בשימוש בילדים, גומיות ללא שום כימיקלים וקלות לשימוש. מארז אחד של הגומיות מעניק לכם כ-חודשיים של שקט נפשי מכינים.

גומיות לייס אאוט הן פתרון חדשני אשר נחשב לפתרון מהפכני, טבעי וידידותי. הגומיות נראות רגילות כך שאף אדם לא ידע אם אתם ו/או ילדיכם נושאים כינים, כך תוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם. כמו כן הגומיות הינן קלות לשימוש וחוסכות לא מעט משאבים, זמן וכסף.

גומיות לייס אאוט – קוטעת את מעגלי ההדבקה החוזרים בכינים

בחרו את החבילה שלכם
מארז יחיד
גומיות שיער למניעת כינים

69.9 ₪ למארז

מכיל 4 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-60 יום

סה"כ 69.90 ₪
כולל מע"מ. בתוספת 15 ש''ח עבור משלוח
מארז זוגי
גומיות שיער למניעת כינים

64.5 ₪ למארז

מכיל 8 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-120 יום

סה"כ 129 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם
מארז שלישייה
גומיות שיער למניעת כינים

53 ₪ למארז

מכיל 12 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-180 יום

סה"כ 159 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם

הצעה מיוחדת!

הזמנה מרוכזת בכמות גדולה לגני ילדים, כיתות בית ספר, וועדים ומוסדות

גומיות שיער למניעת כינים

גננת/מורה/ראש-וועד: שלחו דוא"ל ל-info@trustpharm.co.il

או התקשרו 1-700-501-028 ונשמח להציע לכם מחיר מיוחד לרכישה מרוכזת של כמויות גדולות

שאלות נפוצות


מכיל:
Polyester, Eucalyptus, Rosemary, Peppermint, Geraniol

הוראות שימוש:
לשימוש בשיער יבש בלבד.
פתח/י יחידה אחת של גומיות לייס אאוט.
צור/צרי קוקו או צמות בשיער והדק/י את השיער בעזרת גומיית לייס אווט.
ייתכן שתרצה/י להשתמש ביותר מגומיית לייס אאוט אחת, בהתאם לאורך ונפח השיער שיש להגן עליו.
במידה והנכם משתמשים רק בגומייה אחת – השאירו את הגומייה השנייה בשקית הפנימית והדקו היטב.

אחסון:
יש לאחסן את המוצר סגור היטב באריזתו המקורית במקום קריר. יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.
אזהרות ואמצעי זהירות:
לשימוש חיצוני בלבד!
מוצר זה עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובת עור אלרגית. במידה ומתרחש גירוי בעור או מופיעה פריחה פנה/י לקבלת ייעוץ/טיפול רפואי.
יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם עיניים יש לשטוף במהירות במים למשך מספר דקות.
אין להרטיב את הגומיות. יש להימנע מלהיכנס איתן לים או לבריכה על מנת שלא לפגוע ביעילותן.

הנחיות בגמר השימוש: אין להשליך לביוב יש להשליך לפח אשפה ביתי. כך תסייעו לשמירה על הסביבה.

משלוחים והחזרות
אספקה ברחבי הארץ תתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית ובאחריות חברת טרסטפארם. המשלוח יגיע אליכם עד הבית, בתיאום טלפוני (אנא הקפידו למלא פרטים מלאים בהם ניתן ליצור עמכם קשר לתיאום המשלוח).
השליחות תתבצע לרוב חלקי הארץ תוך שבעה ימי עסקים מיום ההזמנה (עשרה ימי עסקים לאזורים מרוחקים).
המשלוח הינו בחינם בקניית 2 אריזות ויותר.
במידה והלקוח מאשר את השארת החבילה במיקום מסוים בהתאם לבקשתו וללא קבלתה באופן ישיר, אחריות קבלת החבילה תהיה על הלקוח וחברת טרסטפארם לא תהיה אחראית למשלוח זה.
לבירורים ותיאומים בנושא משלוחים נשמח לעמוד לשירותכם במייל info@trustpharm.co.il

החזרת מוצרים
התחרטתם? שיניתם את דעתכם? אנחנו כאן בשבילכם.
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר בתום 30 ימים ולקבל החזר כספי מלא ללא צורך בהסברים!

תנאי ההחזר
ניתן להחזיר את המוצר תוך עד 30 ימים מיום קבלתו, באריזתו המקורית, מבלי שנפתח או נעשה בו שימוש.
עבור מוצרים שיתקבלו סגורים, שלמים ומבלי שנעשה בהם שימוש יתבצע החזר כספי בהתאם לעלות המוצרים, דמי המשלוח לא יוחזרו.
לא יתבצע זיכוי עבור מוצרים שנפתחו, נעשה בהם שימוש, נפגעה אטימתם ו/או שנפגמו.

אופן ההחזרה
יש לתאם את החזרת המשלוח במייל בכתובת info@trustpharm.co.il.
יש לארוז את המוצר על מנת שלא יפגע בשילוח, לצרף את פרטי הלקוח ומספר ההזמנה.
ניתן להחזיר את המוצר ע”י שליח מטעמנו בעלות של 30 ש”ח.
כמו כן, ניתן להחזיר בדואר רשום, לכתובת: טרסטפארם בע”מ, אפרים קישון 50, תל-אביב, מיקוד: 6607107
עלות המשלוח על החזרת המוצרים חלה על הלקוח.

Shopping Cart
גלילה למעלה