משלוח חינם בקנייה של 2 יח' ויותר

 

איך למנוע כינים?

אף אחד מאיתנו לא אוהב אותם אבל לעיתים עושה רושם כי בלתי נמנע לגרום להם להגיע – אלו הם הכינים. ישנם לא מעט דרכים בהם אנו יכולים לטפל ו/או למנוע את הגעתם של הכינים. ריכזנו עבורכם מספר דרכים בהם תוכלו למנוע את הופעתם של הכינים.

מי אלו אותם כינים שנכנסו לחיינו?

זה הזמן לשיעור קטן בכינים, הכינים הם למעשה חרקים טפילים אשר ניזונים מן הדם הנמצא בראש שלנו. הכינה היא חרק קטן במיוחד אשר נעה בין 2 מילימטר ל4 וחצי מילימטרים. בין מציצה למציצה הכינה מחליטה שהגיע הזמן להתרבות ומטילה ביצים על גבי השערות שלכם, אותם ביצים עלולים לצאת אל אוויר העולם בדמות כינה צעירה וטורפת בפרק זמן של בין שבעה לעשרה ימים.

הכינים אינן נאמנות כך שאם תהיה להן אפשרות לקפץ לראש של מישהו אחר הן יעשו זאת בשמחה, אלו יכולות לעבור תוך כדי חיבוק, נשיקה, ליטוף ואפילו אם תשכבו באותו מקום משותף. כמו כן אותן כינים עוברות גם במסרקים, מגבות, כובעים ושאר דרכים נוספות – כך שאם יש לאחד מן בני המשפחה שלכם ו/או הילדים בכיתה של ילדיכם כינים אין מן הנמנע שילדיכם הפך גם הוא לכר פורה עבור משפחת כינים חדשה שהחליטה לאמץ אותו.

האם כל אחד יכול להידבק בכינים?

אם אנו נסתכל על קבוצות הסיכון השונות אנו נראה כי ילדים נמצאים בקבוצת סיכון גבוהה הרבה יותר להידבק בכינים מאחר והם נמצאים כל היום ביחד ואין מן הנמנע שההיגיינה שלהם והמקומות בהם הם מבלים הינם מעט מלוכלכים יותר מאנשים מבוגרים. כולם יכולים להידבק בכינים בשלב כזה או אחר בחיים אך יחד עם זאת אנו רואים כי כינים אצל מבוגרים לרוב יגיעו כתוצאה מילדים בקרבתם.

“הציעו לי לרכוש מוצר נגד כינים ברשתות הפארם, ממה אני צריך להיזהר?”

איך למנוע כיניםשמעתם ממכרים, חברים ואפילו מן הרוקח בבית המרקחת על לא מעט מוצרים מהפכנים נגד כינים יחד עם זאת אתם שואלים את עצמכם האם כל מוצר הינו בטוח וידידותי או שמא עליכם להיזהר מעט. כיום ניתן למצוא לא מעט חומרים ותרסיסים נגד כינים המכילים חומרים לא ידידותיים כלל לא למבוגרים ולא לילדים לצד חומרי הדברה אשר יכולים לגרום לכוויות בעור – פרמטרין, בוטוסקיד, קרבריל ומלטיון הם רק חלק מן החומרים הלא מומלצים כלל לשימוש.

יחד עם זאת לצד כל אלו ניתן למצוא מגוון רחב של תכשירים המבוססים על גבי חומרים טבעיים ו/או חומרים המבוססים על גבי סיליקון, חומרים אלו נחשבים לבטוחים לשימוש אך יעילותם משתנה מאדם לאדם וממוצר למוצר.

מניעת כינים באמצעות שמן רוזמרין

כיום ישנם לא מעט דרכים בהם אנו נוכל לטפל בהם בכינים בצורה טבעית וללא שימוש בשום חומרים כימיים, בין השמנים הבולטים בהם אנו רואים שימוש – שמן רוזמרין על כל סוגיו. אם אנו נרד לחודו של גרגר אנו נגלה כי הכינים אינן מסוגלות בשום פנים ואופן לשאת עימן את הריח של שמן הרוזמרין, לכן אם תשתמשו בשמן לשם סירוק השיער אין מן הנמנע שתיהנו משיער מלא לחות וברק לצד הקטנה בצורה משמעותית את הסיכוי להידבקות בכינים. יחד עם זאת ישנם לא מעט מבוגרים אשר רואים בשמן זה חיסרון מאחר והוא בעל ריח חזק שלא כולם אוהבים.

לצד שמן רוזמרין תוכלו להשתמש בחלופות מעט פחות “ריחניות” – שמפו ומרכך על בסיס רוזמרין הינם תכשירים בעל ריח ידידותי ונעים הרבה יותר אך יחד עם זאת גם איכות ההרחקה של הכינים תהיה בהתאם.

טיפול מונע כינים: עבודה עם מסרק כינים

מאמינים שיצא לכם לראות לא מעט פעמים בחייכם מסרק כינים, מדובר בשנאה הגדולה ביותר של הילדים ובתכשיר הנחמה הטוב ביותר עבור ההורים לשם טיפול בכינים. אנו למדים כי מסרק כינים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הכינים מאחר ועם הזמן הכינים מצליחים לפתח סבל אל חומרים שונים אשר באים במגע עם הראש. אנו ממליצים לבצע סירוק במסרק צפוף המיועד לטיפול בכינים כל שבועיים על מנת למנוע התחלה של הדבקה (יש לקחת בחשבון כי לוקח לביצי כינים בין שבעה לעשרה ימים לבקוע). עבודה עם מסרק כינים ייעודי יכול לעזור לכם למנוע בצורה אבסולוטית את הופעתם של הכינים בראש ילדיכם ו/או בראשכם.

מניעת כינים דרך חינוך נכון של ילדיכם

אנו מאמינים כי דרך חינוך נכון של הילדים שלכם תוכלו למנוע באופן משמעותי את הופעת הכינים אצלם והגעתם אל כותלי ביתכם. אנו למדים כי כינים אינן “לויאליות” ולמעשה מחפשות להתרבות ככל האפשר – כך אנו רואים מקדם הדבקה גדול במיוחד בקרב ילדים. אנו מציעים ללמד את הילדים כבר מגיל קטן שאסור לשאול ו/או להשתמש במוצרים שונים של חבריהם לכיתה – החל מכובעים של חברים, גומיות, מברשות ושאר פריטים אשר יכולים להגיע ו/או מגיעים במגע ישיר עם השיער שלהם. אין לדעת אצל מי מן הילדים דוגרים ברגע זה כינים ואלו יכולים לעבור בקלות גם לראשם של ילדיכם.

הכינים כבר הגיעו אל אחד מבני המשפחה – זה מה שתעשו

זה לא כיף לאף אחד מאיתנו אבל הכינים הגיעו כבר אל אחד מן בני המשפחה, אין זה משנה אם מדובר בבן הזקונים של הבית או בבכור – הטיפול צריך להיות טיפול מונע ואיכותני. אנו ממליצים במקרה כזה להתאים מסרק ומברשת לכל אחד מן בני המשפחה, לכבס ב – 60 מעלות את המצעים, מגבות וכובעים של כל בני המשפחה על מנת להשמיד כליל את הכינים שנמצאים בסביבה. כמו כן אנו ממליצים גם לקחת את הצעצועים והבובות השונות ולכבס גם אותן.

טיפול מונע בכינים: גומיות הכינים של לייס אאוט

הלכה למעשה ישנם לא מעט דרכים בהם תוכלו לתת טיפול מונע בכינים לצד טיפול בכינים אשר זה עתה הגיעו אל ראשכם. אחד המוצרים המובילים ביותר בעולם הכינים והמניעה הם אלו גומיות השיער של לייס אאוט. גומיות אלו הם למעשה מוצר מהפכני חדש אשר יועד למניעה וטיפול בכינים, הגומיות עשויות הרכב חומרים ייעודי אשר נועד למנוע ואף להשמיד כליל כינים אשר נמצאים על שיער ראשכם. הגומיות נבדקו במחקר קליני והוכחו עד 100% במחקרים מדעים.

לייס אאוט הינה גומיה לשיער אשר ספוגיה בחומרים טבעיים שונים אשר מרחקים ומונעים הגעתם של כינים, בין הרכב החומרים תוכלו לראות שמנים אתרים לדוגמת מנטה, אקליפטוס ורוזמרין לצד גרניול. כל החומרים על גבי הגומייה הינם חומרים המגיעים ממקור טבעי ולא כימי.

גומיות לייס אאוט נבדקו ונמצאות בטחות בשימוש בילדים, ללא כימיקלים, קלות לשימוש והילד/ה לא צריך שום עזרה להשתמש בהן, כמו כן ניתן למצוא במארז אחד של גומיות הכיניים של לייס אאוט כ – 4 גומיות כאשר כל גומייה מספיקה ל – 15 ימים. כך תוכלו ליהנות מחודשיים שלמים של שקט נפשי מכינים.

גומיות לייס אאוט – קוטעות את מעגלי ההדבקה החוזרים בכינים.

גרניול הינו מרכיב פעיל בטוח ויעיל ממקור טבעי בעל פעילות ביוצידית (קוטלת חרקים, כולל כינים). חוקרים גילו לאחרונה שגרניול הוא חומר דוחה טבעי ויעיל ובטוח לשימוש בכדי להגן על בני אדם מפני מיקרואורגניזמים וחרקים. בנוסף לתכונות דוחות וקוטל חרקים, הוכח כי לגרניול יש גם תכונות אנטי-מיקרוביאליות.
 
 
בחרו את החבילה שלכם
מארז יחיד
גומיות שיער למניעת כינים

69.9 ₪ למארז

מכיל 4 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-60 יום

סה"כ 69.90 ₪
כולל מע"מ. בתוספת 15 ש''ח עבור משלוח
מארז זוגי
גומיות שיער למניעת כינים

64.5 ₪ למארז

מכיל 8 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-120 יום

סה"כ 129 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם
מארז שלישייה
גומיות שיער למניעת כינים

53 ₪ למארז

מכיל 12 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-180 יום

סה"כ 159 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם

הצעה מיוחדת!

הזמנה מרוכזת בכמות גדולה לגני ילדים, כיתות בית ספר, וועדים ומוסדות

גומיות שיער למניעת כינים

גננת/מורה/ראש-וועד: שלחו דוא"ל ל-info@trustpharm.co.il

או התקשרו 1-700-501-028 ונשמח להציע לכם מחיר מיוחד לרכישה מרוכזת של כמויות גדולות

שאלות נפוצות


מכיל:
Polyester, Eucalyptus, Rosemary, Peppermint, Geraniol

הוראות שימוש:
לשימוש בשיער יבש בלבד.
פתח/י יחידה אחת של גומיות לייס אאוט.
צור/צרי קוקו או צמות בשיער והדק/י את השיער בעזרת גומיית לייס אווט.
ייתכן שתרצה/י להשתמש ביותר מגומיית לייס אאוט אחת, בהתאם לאורך ונפח השיער שיש להגן עליו.
במידה והנכם משתמשים רק בגומייה אחת – השאירו את הגומייה השנייה בשקית הפנימית והדקו היטב.

אחסון:
יש לאחסן את המוצר סגור היטב באריזתו המקורית במקום קריר. יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.
אזהרות ואמצעי זהירות:
לשימוש חיצוני בלבד!
מוצר זה עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובת עור אלרגית. במידה ומתרחש גירוי בעור או מופיעה פריחה פנה/י לקבלת ייעוץ/טיפול רפואי.
יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם עיניים יש לשטוף במהירות במים למשך מספר דקות.
אין להרטיב את הגומיות. יש להימנע מלהיכנס איתן לים או לבריכה על מנת שלא לפגוע ביעילותן.

הנחיות בגמר השימוש: אין להשליך לביוב יש להשליך לפח אשפה ביתי. כך תסייעו לשמירה על הסביבה.

משלוחים והחזרות
אספקה ברחבי הארץ תתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית ובאחריות חברת טרסטפארם. המשלוח יגיע אליכם עד הבית, בתיאום טלפוני (אנא הקפידו למלא פרטים מלאים בהם ניתן ליצור עמכם קשר לתיאום המשלוח).
השליחות תתבצע לרוב חלקי הארץ תוך שבעה ימי עסקים מיום ההזמנה (עשרה ימי עסקים לאזורים מרוחקים).
המשלוח הינו בחינם בקניית 2 אריזות ויותר.
במידה והלקוח מאשר את השארת החבילה במיקום מסוים בהתאם לבקשתו וללא קבלתה באופן ישיר, אחריות קבלת החבילה תהיה על הלקוח וחברת טרסטפארם לא תהיה אחראית למשלוח זה.
לבירורים ותיאומים בנושא משלוחים נשמח לעמוד לשירותכם במייל info@trustpharm.co.il

החזרת מוצרים
התחרטתם? שיניתם את דעתכם? אנחנו כאן בשבילכם.
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר בתום 30 ימים ולקבל החזר כספי מלא ללא צורך בהסברים!

תנאי ההחזר
ניתן להחזיר את המוצר תוך עד 30 ימים מיום קבלתו, באריזתו המקורית, מבלי שנפתח או נעשה בו שימוש.
עבור מוצרים שיתקבלו סגורים, שלמים ומבלי שנעשה בהם שימוש יתבצע החזר כספי בהתאם לעלות המוצרים, דמי המשלוח לא יוחזרו.
לא יתבצע זיכוי עבור מוצרים שנפתחו, נעשה בהם שימוש, נפגעה אטימתם ו/או שנפגמו.

אופן ההחזרה
יש לתאם את החזרת המשלוח במייל בכתובת info@trustpharm.co.il.
יש לארוז את המוצר על מנת שלא יפגע בשילוח, לצרף את פרטי הלקוח ומספר ההזמנה.
ניתן להחזיר את המוצר ע”י שליח מטעמנו בעלות של 30 ש”ח.
כמו כן, ניתן להחזיר בדואר רשום, לכתובת: טרסטפארם בע”מ, אפרים קישון 50, תל-אביב, מיקוד: 6607107
עלות המשלוח על החזרת המוצרים חלה על הלקוח.

Shopping Cart
גלילה למעלה