משלוח חינם בקנייה של 2 יח' ויותר

טיפול טבעי בכינים

טיפול טבעי בכינים

הן קטנות (יחסית), חמקמקות לרוב וגורמות לתחושת גרד נוראית על ראשיהן של הקטנטנות וראשיהם של הקטנים שלנו. אם לא נזהרנו מספיק, גם אנחנו יכולים להידבק בהן ולסבול סבל של ממש, בתצורת גירודים בלתי פוסקים וחוסר נוחות. הכינים הן מכה אמיתית שחשוב להיפטר ממנה אחת ולתמיד, יחד עם זאת, ובעיקר למי שיש ילדים קטנים בגיל הגן ובית הספר, הדבר לרוב לא תמיד אפשרי ובייחוד בשל ההדבקה מילדים אחרים. יש צורות שונות לטפל בכינים וגם למנוע את חזרתן. תכשירים המתבססים על רכיבים כימיים היו נפוצים ופופולאריים מאד עד לאחרונה, את תכשירים הכוללים רכיבים טבעיים בלבד תופסים את מקומם והופכים לפתרון של ממש.

מהו טיפול טבעי בכינים?

טיפול טבעי בכינים כשמו כן הוא. מדובר בטיפול המכיל תמציות של צמחים ושמנים טבעיים לחלוטין, הידועים ככאלה המרחיקים כינים ומונעים את חזרתן. בעבר הרחוק השתמשו באמצעים קיצוניים מאד, שהכילו חומרים כימיים קוטלי כינים. חומרים אלה אמנם השמידו את הכינים, אך לעיתים היו מלווים בתופעות לוואי לא נעימות והיו להם סיכונים בשימוש ממושך וארוך טווח. תכשירים אלו פחות התאימו לקרקפת רגישה, למשל, גרמו לתחושת שריפה וחום בקרקפת, בעת הטיפול ולפעמים גם שעות לאחר מכן וריחם היה חזק ולא נעים. כיום, בשל המודעות הרבה לבריאות, אך במקביל גם לצורך להיפטר מכינים לא רצויות, פותחו פתרונות טבעיים לחלוטין, הכוללים שמנים אתריים נוזליים המופקים מצמחים. שמנים טבעיים שנמצאים בשימוש הינם גרניול, בעל הפעילות הביוצידית  (מרחיקת כינים). גרניול הינו מרכיב בטוח ויעיל ממקור טבעי אשר פועל להדברת הכינים. השמנים האתרים רוזמרין, מנטה ואקליפטוס אשר ריחם דוחה את הכינים כך שכלל לא תרצנה להתקרב לשיער הראש. לכינים חוש ריח מאוד מפותח וישנן ריחות אשר דוחים אותן ובמיוחד ריח האקליפטוס והרוזמרין. שילוב של ארבעת המרכיבים יחד מאפשר אם כן פעילות כפולה: הרחקת כינים ומניעת הדבקה חוזרת.

מתי יש צורך לבצע טיפול יסודי נגד כינים?

טיפול יסודי נגד כינים נדרש במספר מצבים: כשמזהים כינים על הראש, כשמזהים ביצים וגם כמניעה. ילדות וילדים רבים נדבקים לא מעט פעמים מחבריהם וחברותיהם בגן ובבית הספר. הקרבה של הילדים זה לזה בתקופה הזו, ראש בצמוד לראש, מגבירה את ההדבקה והופכת אותה, לעיתים, לחסרת שליטה. פעמים רבות מקבלים ההורים הודעה על הדבקה המונית בגן או בבית הספר ולעיתים על זיהוי ילד או ילדה עם כינים על הראש ורצון למנוע את אותה הדבקה חסרת שליטה. במקרים בהם הילדים נדבקו בכינים וישנן כינים על הראש, הדבר מצריך טיפול יסודי כדי למנוע את הטלת הביצים והופעתן של כינים חדשות וגם כדי למנוע הדבקה של אחרים. לעיתים מזהים גם ביצים על הראש, וגם כאן יש לפעול באופן יסודי ומהיר, שכן מכל ביצה כזו יוצאת כינה חדשה שלאחר מכן יכולה להטיל ביצים נוספות על הראש. תכשירים רבים יעילים גם כמניעה וגם זה חשוב לא פחות, ובייחוד לפני החזרה למסגרות.

מדוע מומלץ לבחור בטיפול טבעי על פני טיפול כימי?

לא בכדי טיפולים כימיים בכינים הופכים פחות ופחות מבוקשים על ידי הורים רבים. אמנם, טיפול כימי בכינים הוא יעיל מאד וגורם להשמדתן המהירה של הכינים ואת חזרתן בעתיד, אך בל נשכח שמדובר בחומרי הדברה רעילים. קל להשתמש בתכשירים כימיים להשמדת כינים וזו גם הסיבה מדוע במשך שנים מאד הם היו הכלי היחיד, כמעט, להכחדתן של הכינים. אולם, וזה פרט חשוב שיש לזכור, החומרים שבהם, כמו פנוטרין, לינדן או מלטיון, משמשים להדברה של מזיקים בחקלאות כשהם מגיעים בריכוזים גבוהים וכשמדובר בראשיהם של הילדים, מכך חשוב להתרחק. אז נכון, טיפול טבעי יצריך לא מעט תשומת לב, במקרים מסוימים, וגם שימוש כאמצעי של מניעה בהמשך, אך יביא אתו יתרונות רבים, שהופכים אותו למענה המתאים. השמנים האתריים שבטיפול הטבעי, ובייחוד הגרניול והרוזמרין, ידועים ככאלה המרחיקים טפילים וחרקים בטבע, ולכן יעילים גם לצורך הרחקת הכינים. השימוש בשמנים יכול להתאים לשימוש גם לקטנטנים וגם לגדולים.

מה הם היתרונות בטיפול טבעי נגד כינים?טיפול טבעי לכינים

תכשיר טבעי נגד כינים מביא אתו, כאמור, יתרונות רבים ומסיבה זו הפך לנפוץ מאד ברשימת הטיפולים. אפשר, בעזרתו, להרחיק את הכינים כליל וגם למנוע את חזרתן בעתיד. פעמים רבות משתמשים בטיפול טבעי נגד כינים גם לצורך מניעה בלבד (גם אם לא התגלו כינים או ביצים על הראש) וכך מונעים מצב מורכב ולא נעים בהמשך, שיכול להתפתח לחסר שליטה ולחוסר נוחות בלתי רגילה. מכיוון שהוא מכיל רכיבים טבעיים, הסבירות שיגרום לרגישות לאחר השימוש בו או לאדמומיות במקום הוא נמוך מאד, בהשוואה לטיפולים המכילים רכיבים כימיים רעילים.

איזה טיפול טבעי נגד כינים מומלץ לרכוש?

יש כיום סוגים רבים מאד של תכשירים המתבססים על רכיבים טבעיים, ביניהם שמנים אתריים כמו הגרניול בעל הפעילות הביוצידית (קוטלת) ושמן רוזמרין הידוע בדחיית כינים. כאשר מחפשים תכשיר טבעי נגד כינים, ובייחוד כשמדובר בילדים, יש לקחת בחשבון גם את אופן השימוש בו וגם את משך הזמן שלו הוא מציע מענה. חשוב שהוא יהיה קל ונוח לשימוש וחשוב גם שלא יצריך התעסקות רבה מדי. הילדים ידועים כחסרי סבלנות וגם רגישים מאד וכל טיפול שהוא ממושך ולא נעים גורם להם להתנגדות. גומיות לשיער, למשל, המכילות תכשיר טיפול טבעי בכינים, יכולות להיות במקרה הזה פתרון נהדר. את הגומיות אפשר לכרוך סביב השיער, בכל צורה שרוצים: קוקיות, קוקו, צמה או כמה צמות, וכך להיפטר מהכינים הסוררות. הגומיות מכילות שמנים אתרים טבעיים והן ללא כימיקליים רעילים והילדות והילדים יכולים להשתמש בהן ללא כל עזרה מצדם של המבוגרים. אפשר למנוע, בעזרת הגומיות הללו, את הכינים באופן שהוא הרבה יותר ידידותי, והן מייתרות את הצורך בסירוקים מכאיבים.

מדוע מומלץ לרכוש גומיות לשיער מלייס אאוט?

גומיות לשיער מלייס אאוט מביאות אתן יתרונות רבים והן עוזרות לקטוע את מעגלי ההדבקה החוזרים בכינים. הן מכילות 4 מרכיבים אשר לכל אחד מהם פעילות מוכחת בהרחקת כינים מהשיער ודחיית הדבקה חוזרת בכינים. הן נבדקו במחקר קליני מבוקר שהוכיח את יעילותן הן בהרחקת כינים מהשיער והן במניעת הדבקה חוזרת. הן חוסכות לא מעט זמן וגם כסף, שכן כל גומיה יעילה למשך תקופה של 15 יום. קל מאד להשתמש בגומיות הללו והן בטוחות לשימוש בילדים. הן טובות גם כשמגלים כינים וביצים על השיער וגם לצורך מניעה והן אסתטיות למראה ולא נראות כלל כתכשיר טיפולי נגד כינים. ניתן להזמין ישירות, אונליין, מארז יחיד המכיל 4 גומיות לשיער ומבטיח מענה למשך 60 ימים, מארז זוגי הכולל 8 גומיות לשיער המתאימות לתקופה של 120 יום או מארז שלישייה המכיל 12 גומיות לשיער לתקופה של 180 יום. באמצעות הגומיות הללו יוכלו הילדים וגם הילדות שלנו ליהנות ממענה מתאים גם בעת שהותם בגן או בבית הספר ומבלי שהדבר ייראה על ראשם. הגומיות משתלבות באופן טבעי במראה השיער הקיים ונראות כגומיות לשיער לכל דבר. ובשורה התחתונה, וגם זה חשוב ביותר, יעילותן של גומיות לשיער של לייס אאוט בהרחקה ומניעת הדבקה בכינים הוכחה במחקר קליני, כך שהדבר בהחלט נבדק. לפרטים אודות הגומיות הללו ומענה לכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בטלפון 1-700-501-028. נשמח לעמוד לרשותכם.

בחרו את החבילה שלכם
מארז יחיד
גומיות שיער למניעת כינים

69.9 ₪ למארז

מכיל 4 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-60 יום

סה"כ 69.90 ₪
כולל מע"מ. בתוספת 15 ש''ח עבור משלוח
מארז זוגי
גומיות שיער למניעת כינים

64.5 ₪ למארז

מכיל 8 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-120 יום

סה"כ 129 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם
מארז שלישייה
גומיות שיער למניעת כינים

53 ₪ למארז

מכיל 12 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-180 יום

סה"כ 159 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם

הצעה מיוחדת!

הזמנה מרוכזת בכמות גדולה לגני ילדים, כיתות בית ספר, וועדים ומוסדות

גומיות שיער למניעת כינים

גננת/מורה/ראש-וועד: שלחו דוא"ל ל-info@trustpharm.co.il

או התקשרו 1-700-501-028 ונשמח להציע לכם מחיר מיוחד לרכישה מרוכזת של כמויות גדולות

שאלות נפוצות


מכיל:
Polyester, Eucalyptus, Rosemary, Peppermint, Geraniol

הוראות שימוש:
לשימוש בשיער יבש בלבד.
פתח/י יחידה אחת של גומיות לייס אאוט.
צור/צרי קוקו או צמות בשיער והדק/י את השיער בעזרת גומיית לייס אווט.
ייתכן שתרצה/י להשתמש ביותר מגומיית לייס אאוט אחת, בהתאם לאורך ונפח השיער שיש להגן עליו.
במידה והנכם משתמשים רק בגומייה אחת – השאירו את הגומייה השנייה בשקית הפנימית והדקו היטב.

אחסון:
יש לאחסן את המוצר סגור היטב באריזתו המקורית במקום קריר. יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.
אזהרות ואמצעי זהירות:
לשימוש חיצוני בלבד!
מוצר זה עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובת עור אלרגית. במידה ומתרחש גירוי בעור או מופיעה פריחה פנה/י לקבלת ייעוץ/טיפול רפואי.
יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם עיניים יש לשטוף במהירות במים למשך מספר דקות.
אין להרטיב את הגומיות. יש להימנע מלהיכנס איתן לים או לבריכה על מנת שלא לפגוע ביעילותן.

הנחיות בגמר השימוש: אין להשליך לביוב יש להשליך לפח אשפה ביתי. כך תסייעו לשמירה על הסביבה.

משלוחים והחזרות
אספקה ברחבי הארץ תתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית ובאחריות חברת טרסטפארם. המשלוח יגיע אליכם עד הבית, בתיאום טלפוני (אנא הקפידו למלא פרטים מלאים בהם ניתן ליצור עמכם קשר לתיאום המשלוח).
השליחות תתבצע לרוב חלקי הארץ תוך שבעה ימי עסקים מיום ההזמנה (עשרה ימי עסקים לאזורים מרוחקים).
המשלוח הינו בחינם בקניית 2 אריזות ויותר.
במידה והלקוח מאשר את השארת החבילה במיקום מסוים בהתאם לבקשתו וללא קבלתה באופן ישיר, אחריות קבלת החבילה תהיה על הלקוח וחברת טרסטפארם לא תהיה אחראית למשלוח זה.
לבירורים ותיאומים בנושא משלוחים נשמח לעמוד לשירותכם במייל info@trustpharm.co.il

החזרת מוצרים
התחרטתם? שיניתם את דעתכם? אנחנו כאן בשבילכם.
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר בתום 30 ימים ולקבל החזר כספי מלא ללא צורך בהסברים!

תנאי ההחזר
ניתן להחזיר את המוצר תוך עד 30 ימים מיום קבלתו, באריזתו המקורית, מבלי שנפתח או נעשה בו שימוש.
עבור מוצרים שיתקבלו סגורים, שלמים ומבלי שנעשה בהם שימוש יתבצע החזר כספי בהתאם לעלות המוצרים, דמי המשלוח לא יוחזרו.
לא יתבצע זיכוי עבור מוצרים שנפתחו, נעשה בהם שימוש, נפגעה אטימתם ו/או שנפגמו.

אופן ההחזרה
יש לתאם את החזרת המשלוח במייל בכתובת info@trustpharm.co.il.
יש לארוז את המוצר על מנת שלא יפגע בשילוח, לצרף את פרטי הלקוח ומספר ההזמנה.
ניתן להחזיר את המוצר ע”י שליח מטעמנו בעלות של 30 ש”ח.
כמו כן, ניתן להחזיר בדואר רשום, לכתובת: טרסטפארם בע”מ, אפרים קישון 50, תל-אביב, מיקוד: 6607107
עלות המשלוח על החזרת המוצרים חלה על הלקוח.

Shopping Cart
גלילה למעלה