משלוח חינם בקנייה של 2 יח' ויותר

מה כדאי לדעת על מניעת כינים אצל ילדים?

מה כדאי לדעת על מניעת כינים אצל ילדים?

ישנם לא מעט דברים שאנחנו לא אוהבים שבאים במגע עם ילדינו, אחד מן הדברים האלו הם הכינים. כינמת אמנם איננה מחלה כלל אך היא מהווה מטרד, מגרדת את הילד ופוגעת בצורה משמעותית באיכות החיים שלו לצד הקרקפת. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור למניעת כינים אצל ילדים – החלטנו לעשות לכם מעט סדר.

חוזרים אחורה בזמן – כינים

מניעת כינים אצל ילדיםאם אנחנו נחזור לתקופה שהיינו ילדים אנו לבטח נזכור את הרגע שההורים שלנו ניסו להסתיר מכל העולם את העובדה שיש לנו כינים מאחר והתחושה הרווחת סיפרה על חוסר אסתטיקה, ניקיון ולעיתים אף הזנחה של הילד. כמו כן ילד עם כינים עלול ביום אחד להדביק את כל הכיתה ולגרום למשקי בית רבים לסבול מהסוגייה, לכן ראינו לא מעט הורים המנסים “להשתיק”.

אם אנחנו חוזרים חזרה לימים אלו אנו מגלים כי כינים הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מן החיים שלנו וכל ילד מוצא את עצמו בשלב כזה או אחר סובל מכינים, אם אתם הורים לילדים סביר להניח שקיבלתם לא מעט פעמים במהלך השנה הודעה על כך שאחד מן הילדים בגן ו/או בבית הספר מהווה כר פורה לכינים וזה הזמן שלכם לפעול לטיפול מונע.

כינים פוגעים גם בחייהם של המבוגרים מאחר והם בקלות יכולים להתפשט בבית ולהשפיע על כל הסובבים, ריכזנו עבורכם מספר נקודות אותם כדאי לכם לדעת על מניעת כינים אצל ילדים.

ממה הכינים ניזונות?

הורים רבים תוהים ממה הלכה למעשה הכינים ניזונות, כאשר אנחנו מדברים על המזון של הכינים אנו מדברים על הדם שלנו. הכינים ניזונות מן הדם של ילדיכם תוך כדי תהליך של מציצת דם – כאשר הכינה מוצצת את הדם היא מחדירה רוק אל הקרקפת של ילדיכם אשר גורם לתחושת הגרד האופיינית.

האם כדאי לפנות לרופא לשם טיפול בכינים?

במהלך מאמר זה אנחנו נלמד אתכם לא מעט דרכים בהם תוכלו למנוע כינים לילדים ואף לטפל בכינים לאחר הופעתם, כינים הם דבר שבשגרה ואין סיבה לקפוץ לרופא עליהם. יחד עם זאת, אם אתם מרגישים שהילד שלכם פחות חיוני מפעם או שאתם שמים לב להופעות של מוגלות ו/או פצעים משמעותיים על הקרקפת אין מן הנמנע לפנות אל רופא על מנת לשלול בעיות אחריות – אלרגיות וכו’.

מניעת כינים לילדים: מה ניתן לעשות?

עונת הכינים החלה ועושה רושם שהיא לא ממהרת להיעלם מן שגרת היום, יחד עם זאת ישנם לא מעט דברים אותם תוכלו לעשות על מנת למנוע מילדיכם את הכינים המדוברות. בין הדברים אותם תוכלו לעשות:

  • היגיינה אישית של הילד – הקפידו על היגיינה אישית של הילד, החל משטיפות ידיים עם סבון ייעודי, חפיפה עם שמפו ומרכך וסירוק קבוע. היגיינה אישית היא חלק בלתי נפרד מן מניעת כינים.
  • הגנה על בני המשפחה ועל הילד – בהנחה וגיליתם שיש לילד כינים או שמא קיבלתם הודעה על כך שמסתובב ילד עם כינים בגן ו/או בכיתה אנו ממליצים לכם להגן כבר מעכשיו על שאר בני המשפחה ולדאוג כי לכל אחד מן בני המשפחה יהיה מברשת ייעודית, מגבת משלו ומסרק נפרד.
  • סירוק במסרק נגד כינים – אם יש ספק, אין ספק. לא מעט פעמים אנחנו יכולים למנוע את הופעתם של הכינים ולהוציא את הביצים שלהם לפני שהם מתחילים להתרבות – לכן אם יש ספק אנו מציעים לכם אחת לשבוע להעביר מסרק נגד כינים על השיער של ילדיכם, מצאתם ביצה של כינה ו/או כינה בשיער? כנראה שמדובר במשהו גדול הרבה יותר. לא מצאתם כלום? ברכותינו, אתם עובדים ללא לאות למנוע כינים מן הראש של ילדיכם ואתם גם מצליחים.
  • גומיות לשיער – כיום ניתן למצוא גומיות לשיער מבית לייס אאוט אשר נחשבים למוצר מהפכני חדש בעולם המניעה והטיפול בכינים. הגומייה הינה גומייה עיצובית אשר משלבת הרכב חומרים אשר מטרתו למנוע הדבקה ואף לטפל בכינים בשיער.

טיפול בכינים לילדים – סירוק במסרק נגד כינים

אתם לא חייבים להשתמש בחומרים כימיים על מנת להוריד את הכינים מן הראש של ילדיכם. כיום ניתן להשתמש במסרק ייעודי נגד כינים אשר יעזור לכם. אתם לבטח שואלים איך תוכלו לעבוד עם המסרק בצורה יעילה – ריכזנו עבורכם מספר נקודות:

  • לפני השימוש במסרק נגד כינים – לפני שאתם מתחילים לעבור על השערות של ילדיכם יחד עם המסרק הצפוף אנו מציעים לכם להכניס את ילדיכם להתקלח ולחפוף להם את השיער עם שמפו לצד מרכך אשר יעזור להתיר את כל הקשרים השונים בשיער. סרקו את הילד שלכם עם מסרק רגיל ורחב לפני שאתם מתחילים ובדקו שאין שום קשרים בשיער.
  • במהלך השימוש – זה הזמן להתחיל במלאכה, אך לפני שאתם מחזיקים את המסרק כינים הצפוף אנו היינו ממליצים לכם לחלק את השיער של הילד למספר קבוצות שיער. תוכלו לעשות זאת יחד עם גומייה ייעודית. לאחר מכן התחילו לסרק עם המסרק תוך כדי שאתם שמים לב שהמסרק עובר את כל קבוצות השיער, שורשי השיער ומגיע עד לקרקפת – זוהי המטרה שלנו בסופו של דבר.
  • לאחר השימוש – לאחר שתסרקו את הילד שלכם עם המסרק סביר להניח שתתפסו לא מעט כינים אשר נתפסו בשיני המסרק, שטפו את המסרק במים חמים על מנת להסירם ונגבו היטב. בהנחה ויש ספק לכינים נוספים אנו ממליצים לכם לחזור על כל השלבים שוב. ההמלצה שלנו היא לחזור על הפעולה אחת ל-יומיים עד שאתם כבר לא מוצאים שום כינים ו/או ביצי כינים על שיני המסרק.

סירוק במסרק נגד כינים נחשב לאחד השיטות הטובות ביותר לטיפול בכינים לילדים מאחר וביצי הכינים לצד הכינים מפתחים סבילות לחומרים הכימיים השונים כך שבהדבקה הבאה החומרים הכימיים בהם השתמשתם כבר לא יהיו יעילים כמו פעם.

מדוע מומלץ לטפל בכינים אצל ילדים עם מוצרי לייס אאוט?

ישנם לא מעט דרכים בהם אתם תוכלו לטפל בכינים אצל הילדים שלכם, בשנים האחרונות אחד המוצרים הבולטים ביותר בשוק הכינים הם הגומיות לשיער מבית לייס אאוט. הלכה למעשה מדובר במוצר מהפכני חדש למניעה וטיפול כינים אשר נבדק במחקר קליני והוכח מדעית. גומיות לשיער לייס אאוט מכילות הרכב חומרים ייחודי וייעודי אשר נועד למנוע כליל הדבקה בכינים ואף לטפל בכינים. דרך גומיות לייס אאוט ניתן למנוע מעגל של הדבקה חוזרת לצד טיפול בגישה חדשנית, טבעית וידידותית.

כיום ניתן למצוא בקופסת הגומיות של לייס אאוט כ – 4 גומיות, כל גומייה יעילה ל – 15 ימים בלבד מה שנותן לכם מעטפת למשך חודשיים שלמים. גומיות לייס אאוט מצאו יעילות של עד 100% במניעת כינים בילדות אשר לא היו נגועות בכינים בתחילת המחקר ומהצד השני יעילות של 100% בהסרת כינים ומניעת הדבקה בילדות אשר התחילו את המחקר עם שיער נגוע בכינים.

לייס אאוט הפכו בשנים אחרונות לבחירתם הטבעית של משקי בית רבים ואין זה פלא מאחר וטיפול בכינים מעולם לא היה כל כך בטוח, ידידותי ואף כיפי ועיצובי למשתמש.

גרניול הינו מרכיב פעיל בטוח ויעיל ממקור טבעי בעל פעילות ביוצידית (קוטלת חרקים, כולל כינים). חוקרים גילו לאחרונה שגרניול הוא חומר דוחה טבעי ויעיל ובטוח לשימוש בכדי להגן על בני אדם מפני מיקרואורגניזמים וחרקים. בנוסף לתכונות דוחות וקוטל חרקים, הוכח כי לגרניול יש גם תכונות אנטי-מיקרוביאליות.
 
 
בחרו את החבילה שלכם
מארז יחיד
גומיות שיער למניעת כינים

69.9 ₪ למארז

מכיל 4 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-60 יום

סה"כ 69.90 ₪
כולל מע"מ. בתוספת 15 ש''ח עבור משלוח
מארז זוגי
גומיות שיער למניעת כינים

64.5 ₪ למארז

מכיל 8 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-120 יום

סה"כ 129 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם
מארז שלישייה
גומיות שיער למניעת כינים

53 ₪ למארז

מכיל 12 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-180 יום

סה"כ 159 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם

הצעה מיוחדת!

הזמנה מרוכזת בכמות גדולה לגני ילדים, כיתות בית ספר, וועדים ומוסדות

גומיות שיער למניעת כינים

גננת/מורה/ראש-וועד: שלחו דוא"ל ל-info@trustpharm.co.il

או התקשרו 1-700-501-028 ונשמח להציע לכם מחיר מיוחד לרכישה מרוכזת של כמויות גדולות

שאלות נפוצות


מכיל:
Polyester, Eucalyptus, Rosemary, Peppermint, Geraniol

הוראות שימוש:
לשימוש בשיער יבש בלבד.
פתח/י יחידה אחת של גומיות לייס אאוט.
צור/צרי קוקו או צמות בשיער והדק/י את השיער בעזרת גומיית לייס אווט.
ייתכן שתרצה/י להשתמש ביותר מגומיית לייס אאוט אחת, בהתאם לאורך ונפח השיער שיש להגן עליו.
במידה והנכם משתמשים רק בגומייה אחת – השאירו את הגומייה השנייה בשקית הפנימית והדקו היטב.

אחסון:
יש לאחסן את המוצר סגור היטב באריזתו המקורית במקום קריר. יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.
אזהרות ואמצעי זהירות:
לשימוש חיצוני בלבד!
מוצר זה עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובת עור אלרגית. במידה ומתרחש גירוי בעור או מופיעה פריחה פנה/י לקבלת ייעוץ/טיפול רפואי.
יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם עיניים יש לשטוף במהירות במים למשך מספר דקות.
אין להרטיב את הגומיות. יש להימנע מלהיכנס איתן לים או לבריכה על מנת שלא לפגוע ביעילותן.

הנחיות בגמר השימוש: אין להשליך לביוב יש להשליך לפח אשפה ביתי. כך תסייעו לשמירה על הסביבה.

משלוחים והחזרות
אספקה ברחבי הארץ תתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית ובאחריות חברת טרסטפארם. המשלוח יגיע אליכם עד הבית, בתיאום טלפוני (אנא הקפידו למלא פרטים מלאים בהם ניתן ליצור עמכם קשר לתיאום המשלוח).
השליחות תתבצע לרוב חלקי הארץ תוך שבעה ימי עסקים מיום ההזמנה (עשרה ימי עסקים לאזורים מרוחקים).
המשלוח הינו בחינם בקניית 2 אריזות ויותר.
במידה והלקוח מאשר את השארת החבילה במיקום מסוים בהתאם לבקשתו וללא קבלתה באופן ישיר, אחריות קבלת החבילה תהיה על הלקוח וחברת טרסטפארם לא תהיה אחראית למשלוח זה.
לבירורים ותיאומים בנושא משלוחים נשמח לעמוד לשירותכם במייל info@trustpharm.co.il

החזרת מוצרים
התחרטתם? שיניתם את דעתכם? אנחנו כאן בשבילכם.
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר בתום 30 ימים ולקבל החזר כספי מלא ללא צורך בהסברים!

תנאי ההחזר
ניתן להחזיר את המוצר תוך עד 30 ימים מיום קבלתו, באריזתו המקורית, מבלי שנפתח או נעשה בו שימוש.
עבור מוצרים שיתקבלו סגורים, שלמים ומבלי שנעשה בהם שימוש יתבצע החזר כספי בהתאם לעלות המוצרים, דמי המשלוח לא יוחזרו.
לא יתבצע זיכוי עבור מוצרים שנפתחו, נעשה בהם שימוש, נפגעה אטימתם ו/או שנפגמו.

אופן ההחזרה
יש לתאם את החזרת המשלוח במייל בכתובת info@trustpharm.co.il.
יש לארוז את המוצר על מנת שלא יפגע בשילוח, לצרף את פרטי הלקוח ומספר ההזמנה.
ניתן להחזיר את המוצר ע”י שליח מטעמנו בעלות של 30 ש”ח.
כמו כן, ניתן להחזיר בדואר רשום, לכתובת: טרסטפארם בע”מ, אפרים קישון 50, תל-אביב, מיקוד: 6607107
עלות המשלוח על החזרת המוצרים חלה על הלקוח.

Shopping Cart
גלילה למעלה