משלוח חינם בקנייה של 2 יח' ויותר

תכשיר מומלץ נגד כינים

תכשיר מומלץ נגד כינים

ישנם הרבה דברים בחיים שלא נסכים עליהם, אך יחד עם זאת אם יש משהו שכולנו יכולים להסכים עליו הוא שאף אחד מאיתנו לא אוהב כינים. הכינים מגיעות אלינו תמיד ברגעים שהכי לא ציפינו ולפעמים עושה רושם שהן פה רק כדי להטריד ותו לא. כיום ניתן למצוא לא מעט תכשירים מומלצים נגד כינים אשר יעזרו לכם לטפל בתופעה בצורה איכותית, אורגנית ונקייה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, בדיוק לשם כך המומחים של לייס אאוט ריכזו לכם תשובות לכל השאלות.

איך מזהים כינים?

אתם מרגישים את השיער מגרד ותוהים האם יש לכם כינים, כיום ישנם מספר דרכים בהם תוכלו לזהות את הכינים. אך לפני הכל מוטב שנבין מי הן אותן כינים. כינים הן הלכה למעשה חרקים קטנים אשר מתקיימים וניזונים באמצעות מציצה של יונקים ועופות. בין הכינים המפורסמות ביותר אנו רואים את כיני הראש, גודל של כינה בוגרת נעה בין 2-4 מ”מ וצבעה יהיה אפור עד חום בהיר.

בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב כינים אינן יכולות לקפוץ ולעוף אך מצליחות לעבור בקלות מפונדקאי אחד לאחר באמצעות חפצים ומגע יום יומי – דרך חיבוקים, נשיקות, שימוש בכלי רחצה משותפים, מגבות, כובעים, בגדים ועוד.

לרוב לא נוכל לראות את הכינה בכזו קלות לכן אנו נרצה לעקוב אחר מספר סממנים אשר יוכלו לסמן לנו על בואם של הכינים, הסימן הראשון אשר יכול להחשיד ולספר לנו על כינים חדשות שבאו לבקר הוא איך לא – סימן הגרד המוכר והאהוב. הגירוד ברוב המקרים יהיה במרכז קרקפת הראש ולעיתים אף מאחורי האוזניים שלנו. הגרד ברוב המקרים יספר לנו על “מציצה” של העור, זוהי למעשה הדרך של הגוף להגיב אל הרוק המופרש בזמן המציצה.

מדוע חשוב להפטר מכינים?

אנו מניחים שמדובר בשאלה רטורית אך באותה הנשימה שאלה חשובה במיוחד. כינים מהוות מטרד לא רק עבור נושא הכינים אלא עבור הסביבה כולה מאחר והן בעלות מקדם הדבקה גבוה במיוחד. כינים פוגעות בצורה משמעותית באיכות החיים וביכולת של הנשא להעביר את היום יום בצורה שלווה.

כמו כן, כינים רבות אשר מצאו לעצמן בית בקרקפת הנשא יכולות להעביר לא מעט מחלות, אלרגיות ואף לפגוע ברקמות העור השונות על גבי הקרקפת. הכינים לא יעלמו מעצמן לכן אנו ממליצים לכם להתחיל טיפול מונע – בין אם מדובר בטיפול אורגני איכותי ו/או בשיטות המסורתיות לדוגמת מסרק כינים ייעודי

מי יכול להדבק בכינים?

אחת השאלות הנשאלות ביותר היא האם כל אחד יכול להידבק בכינים, אם נחזור אחורה בזמן אנו ניזכר באותם ימים בתקופת הגן ואף בתקופות המוקדמות של בתי הספר היסודיים בהם “הכינים” באו לבקר. כתוצאה מכך אנשים חושבים שרק ילדים צעירים יכולים להידבק בכינים, מדובר בחשיבה מוטעית מן היסוד. לרוב קבוצות הסיכון יהיו ילדים מאחר והם נמצאים בקבוצות גדולות ביחד, במקומות מלוכלכים יותר ואין מן הנמנע שגם ההיגיינה האישית שלהם בהתאם. כולם יכולים להידבק בכינים בשלב כזה או אחר במהלך החיים שלהם, יחד עם זאת אנו רואים לא מעט מבוגרים אשר גם הם סובלים מכינים כתוצאה מילדים הנמצאים בקבוצת סיכון אשר נמצאו בקרבתם.

כינים אינן מתות ממים וסבון לפיכך ניתן להסיק כי אין קשר בין ניקיון הגוף להדבקה בכיני ראש, כמו כן סיכוי ההדבקה גבוהים הרבה יותר כאשר אנחנו מדברים על מקומות צפופים, סביבות קבוצתיות ומקומות הומים ולא היגיינים במיוחד.

איך להיפטר מכינים וביצי כינים?

הכינים מהוות מטרד בלתי פוסק לחיי היום יום שלנו, אם גם אתם סובלים מביצי כינים לצד כינים אנו מאמינים שגם אתם שואלים את עצמכם – “איך אפשר להיפטר מאותם כינים?” ריכזנו עבורכם מספר דרכים בהם תוכלו להיפטר מביצי הכינים ומן הכינים:

  • סירוק במסרק ייעודי – אחת הדרכים הבטוחות והשכיחות ביותר לטיפול בכינים היא באמצעות סירוק במסרק ייעודי או איך שאנחנו מכנים אותו “מסרק כינים”. מסרק זה הוא הלכה למעשה מסרק צפוף אשר מצליח לתפוס בין שיניו את הכינים ואת ביצי הכינים המסתתרים על גבי הקרקפת וקצוות השיער שלנו. אם אנו מקפידים על סירוק יום-יומי של השיער יחד עם מסרק ייעודי אנו יכולים לסלק את הכינים הקיימות ואף למזער משמעותי בקיעה של כינים חדשות בשיער. ההמלצה היא לסרק את השיער בין 10-20 דקות כל יום, לרוב אנו נראה לאחר מספר דקות הופעתם של כינים וביצי כינים
  • רפואה טבעית – כיום ניתן למצוא לא מעט פתרונות טבעיים בהם תוכלו להשתמש על מנת למזער בצורה משמעותית את הכינים שלכם, ביניהם תוכלו לראות – שמן זית, מים וחומץ, שמנים ארומטיים שונים ואף חימום של הראש יחד עם מייבש שיער ייעודי לשם הריגת הכינים.

מדוע מומלץ לעשות שימוש בתכשיר נגד כינים?

כינים יכולים לפגוע בצורה משמעותית באיכות החיים שלנו, כיום אנו רואים מגוון רחב של תכשירים נגד כינים החל מתכשירים אורגניים וללא שום חומרים כימיים וכלה בחומרים כימיים שונים. ישנם תכשירים טובים יותר לצד תכשירים פחות, אנו מאמינים כי שימוש בתכשיר נגד כינים אשר עבר את כל תווי התקן המחמירים ואיננו כימי יכול להוות “מענה” איכותי, מהיר ויעיל לכינים.

דרך שימוש בתכשיר נגד כינים אפשר למזער בצורה משמעותית את הופעתם של הכינים לצד חזרה לשגרה מהירה הרבה יותר. בין התכשירים המובילים האורגנים והאיכותיים ביותר בתחום אנו רואים כיום את תכשירי הכינים של חברת לייס אאוט.

מה חשוב לדעת על תכשירים נגד כינים?

אנו מאמינים שיצא לכם במרוצת השנים לשמוע על לא מעט מוצרים שונים אשר מספקים מענה לבעיית הכינים, יחד עם זאת לא מעט מן המוצרים אינם ידידותיים לבני האדם בדיוק באותה המידה שהם לא ידידותיים לכינים. אנו מאמינים שיצא לכם לשאול את עצמכם אילו תכשירים יהיו יותר טובים עבורכם ומאילו תכשירים אתם צריכים להיזהר.

כיום ניתן למצוא תכשירים רבים אשר מכילים חומרים כימיים אשר אינם ידידותיים בשום פנים ואופן לבני אדם, משמשים למטרות הדברה ואף יכולים לגרום לתגובות אלרגניות וכוויות בעור – בוטוסקיד, קרבריל, מלטיון ופרמטרין הם רק חלק קטן מן החומרים הלא מומלצים לשימוש.

יחד עם זאת ניתן למצוא לא מעט מוצרים ותכשירים שונים אשר פועלים על בסיס חומרים טבעיים ו/או חומרים מבוססי סיליקון. תכשירים אלו נחשבים לתכשירים ירוקים וידידותיים לשימוש, יחד עם זאת אנו למדים כי היעילות שלהם משתנה מאדם לאדם וממוצר למוצר.

כיצד לבחור תכשיר מומלץ נגד כינים?

בחירת תכשיר מומלץ נגד כינים היא מלאכה לא פשוטה במיוחד, יחד עם זאת אנו מאמינים כי בחירה בתכשיר לראש נגד כינים צריכה להיעשות בכובד ראש ובצורה מקצועית. ובראש ובראשונה אנו ממליצים על שימוש בחומרים אורגניים וידידותיים לאדם וללא חומרי הדברה כימיים שונים. הקרקפת שלנו רגישה ביותר וכל שינוי במאזן עלול לפגוע בצורה משמעותית בגופנו. לכן ההמלצה הראשונית היא לבחור תכשיר ידידותי לאדם.

האם הגומיות לשיער של לייס אאוט יעילות כנגד כינים?

גומיות שיער למניעת כינים

גומיות השיער של לייס אאוט הפכו  לאחרונה לבחירתם הטבעית של משקי בית בישראל ואין זה פלא מאחר והן מצליחות לשלב בין ידידותיות לאדם לבין פונקציונאליות ויעילות באותה הנשימה. הגומיות של לייס אאוט הינם מוצר מהפכני וייחודי אשר יועד לטיפול ומניעת כינים. הרכב המוצר מורכב מחומרים איכותיים וידידותיים לאדם אשר עברו את כל תווי התקן המחמירים ביותר. הגומיות נבדקו במחקר קליני והוכחו כעוזרות ב 100% מהמקרים.

מדוע מומלץ להשתמש בגומיות על פני תכשיר למניעת הדבקה כינים?

הגומיות של לייס אאוט לא דורשות ממכם יותר מדי. הגומיה פועלת על בסיס חומרים טבעיים וללא שימוש בחומרים כימיים כלל, כך לא אתם ולא ילדיכם תמצאו את עצמכם באים במגע עם חומרים כימיים אשר יכולים לגרום לכוויות. כמו כן, גומיות אלו קלות לשימוש וכל אחד מן הנשאים יכול להשתמש בהן בצורה איכותית וללא עזרה.

מדוע מומלץ לרכוש גומיות לשיער למניעת כינים מלייס אאוט?

הגומיות למניעת כינים של לייס אאוט כבר מזמן הפכו לביטוי שגור, הגומיות נחשבות למוצר מהפכני בתחום הכינים והוכחו מדעית עד 100% הצלחה בכל הקשור למניעת הופעתם של כינים לצד השמדת כינים. הגומיות הינן על בסיס טבעי וללא שום חומרים כימיים מה שנותן לכם את האפשרות לטפל בשיער בצורה חדשנית, מהפכנית, טבעית וידידותית. הגומיות נראות רגילות כך שאף אחד לא ידע שאתם “נשאים” של כינים, כך תוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם תוך כדי שאתם נותנים מענה וטיפול הולם לתופעת הכינים.

הגומיות של לייס אאוט מכילות שמנים אתרים טבעיים, נבדקו ונמצאו בטוחות לשימוש בילדים. כמו כן הינן קלות לשימוש וחוסכות לא מעט כסף וזמן רב עבורכם.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור לייס אאוט.

בחרו את החבילה שלכם
מארז יחיד
גומיות שיער למניעת כינים

69.9 ₪ למארז

מכיל 4 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-60 יום

סה"כ 69.90 ₪
כולל מע"מ. בתוספת 15 ש''ח עבור משלוח
מארז זוגי
גומיות שיער למניעת כינים

64.5 ₪ למארז

מכיל 8 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-120 יום

סה"כ 129 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם
מארז שלישייה
גומיות שיער למניעת כינים

53 ₪ למארז

מכיל 12 גומיות לשיער.
"ראש שקט" ל-180 יום

סה"כ 159 ₪
כולל מע"מ. המשלוח בחינם

הצעה מיוחדת!

הזמנה מרוכזת בכמות גדולה לגני ילדים, כיתות בית ספר, וועדים ומוסדות

גומיות שיער למניעת כינים

גננת/מורה/ראש-וועד: שלחו דוא"ל ל-info@trustpharm.co.il

או התקשרו 1-700-501-028 ונשמח להציע לכם מחיר מיוחד לרכישה מרוכזת של כמויות גדולות

שאלות נפוצות


מכיל:
Polyester, Eucalyptus, Rosemary, Peppermint, Geraniol

הוראות שימוש:
לשימוש בשיער יבש בלבד.
פתח/י יחידה אחת של גומיות לייס אאוט.
צור/צרי קוקו או צמות בשיער והדק/י את השיער בעזרת גומיית לייס אווט.
ייתכן שתרצה/י להשתמש ביותר מגומיית לייס אאוט אחת, בהתאם לאורך ונפח השיער שיש להגן עליו.
במידה והנכם משתמשים רק בגומייה אחת – השאירו את הגומייה השנייה בשקית הפנימית והדקו היטב.

אחסון:
יש לאחסן את המוצר סגור היטב באריזתו המקורית במקום קריר. יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.
אזהרות ואמצעי זהירות:
לשימוש חיצוני בלבד!
מוצר זה עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובת עור אלרגית. במידה ומתרחש גירוי בעור או מופיעה פריחה פנה/י לקבלת ייעוץ/טיפול רפואי.
יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם עיניים יש לשטוף במהירות במים למשך מספר דקות.
אין להרטיב את הגומיות. יש להימנע מלהיכנס איתן לים או לבריכה על מנת שלא לפגוע ביעילותן.

הנחיות בגמר השימוש: אין להשליך לביוב יש להשליך לפח אשפה ביתי. כך תסייעו לשמירה על הסביבה.

משלוחים והחזרות
אספקה ברחבי הארץ תתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית ובאחריות חברת טרסטפארם. המשלוח יגיע אליכם עד הבית, בתיאום טלפוני (אנא הקפידו למלא פרטים מלאים בהם ניתן ליצור עמכם קשר לתיאום המשלוח).
השליחות תתבצע לרוב חלקי הארץ תוך שבעה ימי עסקים מיום ההזמנה (עשרה ימי עסקים לאזורים מרוחקים).
המשלוח הינו בחינם בקניית 2 אריזות ויותר.
במידה והלקוח מאשר את השארת החבילה במיקום מסוים בהתאם לבקשתו וללא קבלתה באופן ישיר, אחריות קבלת החבילה תהיה על הלקוח וחברת טרסטפארם לא תהיה אחראית למשלוח זה.
לבירורים ותיאומים בנושא משלוחים נשמח לעמוד לשירותכם במייל info@trustpharm.co.il

החזרת מוצרים
התחרטתם? שיניתם את דעתכם? אנחנו כאן בשבילכם.
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר בתום 30 ימים ולקבל החזר כספי מלא ללא צורך בהסברים!

תנאי ההחזר
ניתן להחזיר את המוצר תוך עד 30 ימים מיום קבלתו, באריזתו המקורית, מבלי שנפתח או נעשה בו שימוש.
עבור מוצרים שיתקבלו סגורים, שלמים ומבלי שנעשה בהם שימוש יתבצע החזר כספי בהתאם לעלות המוצרים, דמי המשלוח לא יוחזרו.
לא יתבצע זיכוי עבור מוצרים שנפתחו, נעשה בהם שימוש, נפגעה אטימתם ו/או שנפגמו.

אופן ההחזרה
יש לתאם את החזרת המשלוח במייל בכתובת info@trustpharm.co.il.
יש לארוז את המוצר על מנת שלא יפגע בשילוח, לצרף את פרטי הלקוח ומספר ההזמנה.
ניתן להחזיר את המוצר ע”י שליח מטעמנו בעלות של 30 ש”ח.
כמו כן, ניתן להחזיר בדואר רשום, לכתובת: טרסטפארם בע”מ, אפרים קישון 50, תל-אביב, מיקוד: 6607107
עלות המשלוח על החזרת המוצרים חלה על הלקוח.

Shopping Cart
גלילה למעלה